FOKS-live z.s

Registrace - Tábor Ovčín 2020

Termín: 4.7. – 11.7.2020
Přihlašujeme svého syna / dceru na letní prázdninový tábor, který pořádá:
Táborový tým FOKS-live z.s., Štětkovice 44, 264 01, IČO: 0721817 ve spolupráci ŘKF Sedlčany v návaznosti na celoroční systematickou práci pro děti a mládež.
Přihlášky pro děti jsou již uzavřeny!

Stáhněte si prosím dokumenty:

vytiskněte, podepište a přivezte s sebou na tábor.

 

Na táboře budeme mít jednotný kostým - trička. Vyberte prosím vhodnou velikost. Přesné rozměry triček najdete na odkazu na stránkách dodavatele. Výběrem správné velikosti zodpovídáte za to, že účastníkovi tábora bude velikost trička sedět.

rozměry dětského trička

rozměry dámského trička

rozměry pánského trička

Zavazuji se, že po elektronickém odeslání této přihlášky odešlu platbu za přihlášeného účastníka v termínu do 20.6.2020 bankovním převodem na účet 2901490499/2010 (viz kontakty).

Do poznámky pro příjemce napíši jméno a příjmení účastníka za kterého danou částku hradím. Ve finanční hodnotě:

3 100,- Kč – za dítě a kadeta, které se účastnilo víkendových setkání dětí a mladých v KH ve š. r. 2019/2020 1 500,- Kč – za asistenta 700,- Kč – za vedoucího v případě účasti na celém táboře. (V případě účasti jen na části tábora platbu domluvíme individuálně.)

3 400,- Kč – za dítě, které se nezúčastnilo víkendových setkání dětí a mladých v KH ve š. r. 2019/2020

Prohlašuji, že aktuální zdravotní stav účastníka umožňuje účast na táboře.

Podle zákona 101/2000 souhlasíme s evidencí a použitím osobních údajů dítěte pro účely provozování letních táborů prostřednictvím organizace FOKS-live z.s. ve spolupráci ŘKF Sedlčany, Komenského nám 44., Sedlčany 264 01, pod vedením pastorační asistenty Mgr. Ivanky Čihákové.

V souladu se zákonem o zachování soukromí: zveřejnění fotografií účastníka na fotoprezentaci, webových stránkách, nástěnkách, aj. za účelem veřejné připomínky či propagace dané akce.
Na základě spolupráce se zúčastním těchto akcí širšího týmu:
Stavba a příprava tábora
Pobyt na táboře
Úklid tábora a fary v KH
Mám/nemám zájem o jednodenní teambulding den dle svého výběru s týmáky, kteří nechodí do práce tj VŠ a SŠ studenti (styl a den teambuildingu bude domluven na táboře):
Vždy jsme rádi, když nám rodiče mohou pomoci se stavbou (tentokrát ve všední dny 29.6.-1.7.) případně bouráním tábořiště nebo i něčím jiným (i jindy). Budete-li ochotni přiložit ruku k dílu, budeme rádi, když vyberete kdy y jak budete ochotni pomoci